Aktualności
Produkty
Dodatki
Firma
Dojazd
Kontakt
Polmor PLUS Bydgoszcz - Profesjonalne Środki Czystości i Higieny

 

Firma


 

Szanowni Państwo


POLMOR PLUS S.C. od 1995 roku, uwzględniając zmiany reorganizacyjne jest dostawcą najwyższej jakości profesjonalnych środków czystości. Współpracujemy z najlepszymi producentami, a przez zachowanie wysokich standardów naszych usług zyskaliśmy przywilej reprezentowania ich w naszym regionie kujawsko-pomorskim.
Nasza specjalizacja ma na celu uzyskanie najlepszej możliwej higieny, zapewnienia ochrony i czystości w sposób łagodny ale skuteczny.

DREUMEX - kompleksowe rozwiązania dla wszelkiego rodzaju zabrudzeń rąk. Artykuły te wzajemnie ze sobą korespondują a klient może oczekiwać dobrze zbilansowanej gamy produktów. Wszystkie wyroby zostały przebadane i zatwierdzone dermatologicznie. Produkowane są zgodnie ze ścisłymi wymogami norm ISO 9001, Królewskiego Instytutu Zdrowia i Higieny Publicznej w Londynie, AFNOR we Francji i wielu podobnych instytutach w całej Europie.

PLUM – ochrona i higiena rąk. Pielęgnacja rąk przed, podczas i po pracy. Aby osiągnąć taki cel, PLUM współpracuje z dermatologami, organizacjami i centrami BHP oraz lekarzami przemysłowymi. Produkty i opakowania są bezpieczne dla środowiska. Firma posiada certyfikat ISO 14001, a jej produkty noszą oznaczenia Nordic Council’s Nordic Swan zapewniające o odpowiedzialności Producenta w dziedzinie ochrony środowiska. Systemy jakości GMP i GLP są gwarancją zawsze tej samej wysokiej jakości i że każdy produkt został jednakowo przebadany i wyprodukowany.

HAGLEITNER – specjalizuje się w rozwiązaniu wszelkich zagadnień związanych z profesjonalną czystością i higieną. Sześć produktów w 6 różnych grupach pozwala na zaspokojenie najbardziej specyficznych wymagań dotyczących higieny w łazienkach, kuchniach, pralniach a także utrzymania czystości podłóg i innych powierzchni.

EILFIX – to handlowa nazwa produktów niemieckiej firmy BECKER CHEMIE GmbH . Wyroby te wyróżniają się wysoką jakością oraz niską ceną roztworów roboczych. Są to przyjazne dla środowiska naturalnego koncentraty. Oferujemy je w oryginalnych opakowaniach.

Aby nasza oferta była bardziej kompleksowa oferujemy również produkty uzupełniające SATINO, TORK, LUNA, NORWEX, IMBALPAPER, BOL oraz szeregu sprawdzonych i uznanych producentów krajowych. Są to czyściwa papierowe i ręczniki, czyściwa specjalistyczne, chemia gospodarcza i przemysłowa, sprzęt do sprzątania, wszelkiego rodzaju podajniki oraz materiały eksploatacyjne.
Dbając o naszych Klientów staramy się w sposób ciągły monitorować i wprowadzać wszelkie możliwe nowości z branży profesjonalnych środków czystości.

ZAMÓWIENIA:

  • Przyjmujemy – od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 15.00 drogą telefoniczną, fax-em, pocztą e-mail.
  • Realizujemy – na terenie m.Bydgoszcz w ciągu 24 godzin, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia bez dodatkowych opłat na nasz koszt.

WYKONUJEMY:

  • Symulację kosztów instalacji systemów higienicznych,
  • Doradztwo i montaż dozowników systemów higienicznych,
  • Serwis i naprawę zamontowanych dozowników.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

POLMORPLUS S.C.

Aktualności


2024-01-26
Zmiana siedziby i adresu Firmy
Od dnia 01.01.2024 r. Firma "POLMOR PLUS" ma swoją siedzibę pod adresem : 86-031 OSIELSKO ul.
2014-03-16
Niedogodności strony internetowej
W związku ze zmianą głównego serwera, pojawiły się czasowe niedogodności polegające na czę
2014-01-22
Punkt Sprzedaży Bonów LYONESS
Zapraszamy !!!

Od Grudnia 2013 uruchomiliśmy w naszej firmie PUNKT SPRZEDAŻY BONÓW. M

 

Dreumex
Hagleitner
Plum
Norwex
Satino
Eilfix
Tork
POLMOR PLUS S.C. K.T.T. KOWALSCY
85-831 Bydgoszcz, ul. Toruńska 280
tel./fax: 52 375 39 50
www.polmorplus.pl, e-mail: biuro@polmorplus.pl

* Nazwa, obrazy graficzne oraz znaki towarowe firm, stanowią zastrzeżone znaki firmowe i są własnością tych firm.
Wszystkie powyższe nazwy i loga zostały przedstawione wyłącznie w celach informacyjnych i identyfikacyjnych.